ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Αγαπητέ Συνάδελφε Δικηγόρε Πειραιά,
Είμαι ο Φίλος σου, ο Συναδελφό σου, ο Σύμβουλος σου στο ΔΣ/ ΔΣΠ, είμαι ο Νίκος Μπιλίρης και σε Προσκαλώ την Παρασκευή 8 Δεκέμβρη 2023 κ ώρα 8.00 μμ στον Πειραικό Σύνδεσμο Πειραιά(αίθουσα εκδηλώσεων Βαρώνου Κίμωνος Ράλλη) στο Κέντρο του Πειραιά ( διασταύρωση Καραίσκου αρ.104 κ Σωτήρος Διός)στην Συνδικαλιστική Εκδήλωση της Δικηγορικής μας Παράταξης, στην οποία θα Ανακοινωθεί επίσημα η Υποψηφιοτητά μου για την Προεδρία του Δικηγορικοού Συλλόγου Πειραιά στις επόμενες εκλογές κ θα Παρουσιασθούν οι Αρχές της Ιδρυτικής Διακήρυξης του Συμβολαίου με τον Δικηγόρο.
Αγαπητέ Συνάδελφε,
Τιμή μου να Στέκομαι Δίπλα σου.
Με Συναδελφική Εκτίμηση:
Νίκος Μπιλίρης, Δικηγόρος Πειραιά – Σύμβουλος ΔΣ/ ΔΣΠ.
![Fb Img 1699090148024](https://athinaikanews.gr/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1699090148024.jpg)